OMNITEL - 3G ir 4G LTE
lyderis Lietuvoje

Išmanusis tinklas atveria galimybes

4G LTE – tai stulbinami greičiai, iki 10 kartų didesni nei 3G.

Su OMNITEL 4G ne tik greitai naršysite, bet ir be rūpesčių atsisiųsite filmus, mėgstamas dainas ir naudositės bet kokiomis didelės interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis.

Įdarbinkite mūsų 4G internetą planšetiniuose ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose, susikurkite Wi-Fi ryšį su 4G LTE ryšio maršrutizatoriais.

Juk 4G LTE - tarsi šviesolaidis internetas, kurį visada galite nešiotis su savimi.

Ir, žinoma, išnaudokite plačiausio Lietuvoje OMNITEL 3G ryšio galimybes. 3G – geriausias tinklas išmaniesiems telefonams.

3G teritorija
4G LTE teritorija
Pasitikrinkite OMNITEL išmanųjį ryšį savo vietovėje:
Žemėlapis

Ryšio greitaveikos palyginimas

2G ryšys (GSM) yra skirtas kalbėti arba siųsti SMS žinutes. Po truputį 2G tampa vakarykšte diena, sulyginusia visų operatorių 2G tinklus. Naršyti internete arba persiųsti kokius nors dokumentus (Word, ir juo labiau Excel ar PDF) jame yra sudėtinga, tai ne tik trunka ilgai (5 MB dydžio dokumento gali tekti laukti ir 10 minučių), bet gali ir apskritai nepavykti.
3G ryšys (UMTS) yra pritaikytas išmaniesiems telefonams, o tuo pačiu ir duomenų perdavimui. Tačiau, priklausomai nuo atstumo iki bazinės stoties, 3G ryšio stiprumas ir galimybės yra labai skirtingos.
4G ryšys (LTE) vadinamas „šviesolaidžiu internetu savo kišenėje“. Juo galima ne tik naršyti, bet ir rengti tiesiogines transliacijas, vaizdo konferencijas ir naudotis kitomis didelės interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis.

Vidutiniai greičiai OMNITEL tinkle: 3G 5 Mbps; 4G 15 Mbps

Išsirinkite išmanųjį įrenginį

Planšetiniai kompiuteriai
Išmanieji
telefonai
Nešiojamieji kompiuteriai
Modemai ir maršrutizatoriai

Išsirinkite sau tinkamiausią
paslaugos planą

Mokėjimo planai telefonui Mokėjimo planai kompiuteriui